Loki by Ariyana

Lokipovídka

Protože mám psát něco úplně jiného píšu... tohle.

„Protože žena dokáže zahlédnout to, co miluje, i pod maskou.“
Loki a Sigyn se setkávají za nečekaných okolností. Krátká a troufalá fúze avengerovského Thora a severských bájí (nahlížených skrze sandmanovské zvětšovací sklo). Odehrává se po ději filmu Thor 2 – Temný svět. Docela zásadní spoilery.Comments are love a tak všelijak podobně :)
snowhite

Letošní FFko

Půjde-li vše dobře, budeme s Doktorem od neděle do úterka a pak od čtvrtka do neděle.
A v rámci ComicsConu máme dva oprášené pořady, jednak mého Usagiho (bude soutěž o ceny!), ale hlavně Doktorova Hellboye, kterej bude podle mě hodně zajímavej, protože za ty čtyři roky se toho v Mignolově univerzu kupa stalo!

Usagi Yojimbo
Danae
7215 P, A, 1h , Pátek 5. 7 - 20:00h / KD Junior - KD Zrcadlový sál
Králík - samuraj se v komiksovém univerzu ohání meči už čtvrt století, až mu uši lítají. Úvod do historie i současnosti mistrovsky originálního komiksu Stana Sakaie.


Hellboy a jeho svět
The Doctor
7214 P, A, 1h , Pátek 5. 7 - 18:00h / KD Junior - KD Zrcadlový sál
Přednáška o hellboyovských komiksech, spin-offech (B.P.R.D., Abe Sapien, Lobster Johnson), povídkách a románech - v češtině vydaných i nevydaných. Úvod do světa Mikea Mignoly a jeho přátel pro začátečníky, rozšíření obzoru pro pokročilé.


Jinak doporučuju celej ComicsCon, letos vypadá pěkně vypečeně.

Šťastnou cestu všem, kdo odjíždějí už zítra, a těším se na shledání :)
snowhite

Otevřený dopis Ioannině

Julie napsala otevřený dopis Ioannině, který natolik přesně vystihuje mé pocity z posledního roku, roku a půl, že jsem se rozhodla jej podepsat, jako bych jej psala já sama.
Některé věci již zkrátka nelze přecházet zdvořilým mlčením nebo pokusy o smiřování nesmiřitelného. Domnívám se, že vyjasnění stanovisek bude nejlepším řešením pro všechny strany.

Danae