e_danae (e_danae) wrote,
e_danae
e_danae

Klišé v Dobročinnosti, Dobročinnost v klišéVčera večer byly zveřejněny čtyři povídky Letní dobročinnosti. Kromě mé, která se zároveň účastní sosáckého Klišé binga (zde je má hrací karta) a podle toho vypadá, tam najdete také dva krásné (skutečně krásné!) kousky z tolkienovského světa, jeden od Ianta a druhý od Elronda, a jednu vesele pragmatickou shakespearovskou povídku z pera Čespírova.

Moje povídka je na mé poměry poněkud netradiční kousek, ale je to téma a píseň, které mě pronásledovaly několik týdnů a nešlo jinak, než se z toho vypsat.

Název: Píseň do tmy
Fandom: Star Trek, TOS
Přístupnost: 15+ (to stay on a very, very safe side)
Shrnutí: Daleko od domovské planety a ve zcela neočekávaný čas Spock začíná vykazovat první příznaky plak tow, horečky krve. Jim Kirk musí rychle přijít na řešení, než jeho první důstojník zemře...
Upozornění: Kirk/Spock, preslash, pon-farr, noob píše ST, noob píše slash, songfiction, klišé. Předem se omlouvám všem skalním trekkies za jakékoli zásadnější odchylky od kánonu. Snažila jsem se, ale znáte nooby.
Tato povídka se zároveň účastní sosáckého Klišé binga, a to v kategorii “milostná kouzla/substance/afrodiziaka”, tak se prosím vás ničemu nedivte.
Podporovaná organizace: Domácí hospic Cesta domů
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments